ORARUL SFINTELOR SLUJBE la Biserica Sf. Ierarh Spiridon al Trimitundei, 18-19 decembrie

✝Sâmbătă, 17 decembrie, ora 16.00 – Slujba Privegherii cu mărturisirea credincioșilor.

✝ Duminică, 18 decembrie, a XXVII-a după Pogorâra Sf. Duh; Sf. Cuvios Sava cel Sfințit.
ora 8.00 – Rugăciunile dimineții, Ceasurile III și VI, ora 8.45 – Sfânta Liturghie; 10.45 – Predica.
ora 16.00 – Slujba Privegherii cu mărturisirea credincioșilor.
✝ Luni, 19 decembrie, Sărbătoarea Sf. Ierarh Nicolae Făcătorul de Minuni.
ora 8.00 –Rugăciunile dimineții, Ceasurile III și VI, ora 8.45 – Sfânta Liturghie; 10.45 – Predica.
Adresa bisericii: Chișinău, str. Toma Ciorbă 1, Spitalul de Urgență, intrarea prin portița de pe str. 31 august.
TRIMITE UN POMELNIC!
Persoanele care doresc să trimită pomelnice la Biserica Sf. Spiridon sunt rugate să o facă numai la adresa de mail a părintelui paroh Mihail Bortă: [email protected] sau în mesaj privat pe pagina de Facebook: https://www.facebook.com/mihail.borta
SUSȚINE ACTIVITATEA Bisericii Sf. Spiridon al Trimitundei și publicarea de materiale noi făcând o donație prin PayPal. Vă mulțumim!
PayPal: paypal.me/BMihail (Preot-paroh Mihail Bortă)